Знайдіть діаметр кола, радіус якого дорівнює 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Задиранова Арина.

Ответ:

8 cm

Объяснение:

D = 2*r

D = 2*4 = 8

діаметр = двом радіусам