Основою прямої призми є ромб, діагоналі якого дорівнюють 6 см і 8 см. Бічне ребро призми дорівнює

20 см. Обчисліть об’єм призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Кукина Алиса.

Ответ:

V=480 см ^3

Объяснение:

Vпризмы=Sосн×Н

S осн=(1/2)× d1×d2

d1=6 см

d2=8 см

H=20 см

V=(1/2)×6×8×20=480