Основою прямої призми є ромб, діагоналі якого дорівнюють 8см і 12 см. Більший діагональний переріз

призми дорівнює 72см2. Обчисли об'єм призми

Ответы на вопрос

Отвечает Леон Саша.
Ответ:
V=288см³

Дано:
Призма:
Основание ромб.
d=8см диагональ
D=12см диагональ.
Sсеч=72см².
V=?
Решение:
Sсеч=D*h;
h=Sсеч/D=72/12=6см.
Sосн=d*D/2=8*12/2=48см²
V=Sосн*h=48*6=288см³