Яка кількість речовини і число молекул чадного газу міститься в посудині об'ємом 15 л (н. у.)?

Обчисліть масу цієї кількості чадного газу

Ответы на вопрос

Отвечает Юхименко Роберт.

Ответ:

n(CO)=V(CO):Vm(CO)=15:22,4≈0,67моль

N(CO)=n(CO)×Na=0,67×6,02×10²³=4,0334×10²³

m(CO)=n(CO)×M(CO)=0,67×28=18,76грамм