Знайдіть радіус кола, вписаного в прямокутний трикутник зі сторонами 6, 8 і 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Жубанов Темирлан.

Відповідь:

2 см

Пояснення:

Радіус кола, вписаного в прямокутний трикутник, визначається за формулою:

r = (a+b-c)/2

r = (8+6-10)/2 = 4/2 = 2 (см)