3. Ребро куба збільшили в 2 рази. На скільки відсотків збільшиться: куба; А) поверхня Б) об'єм

куба?​

Ответы на вопрос

Отвечает Берест Катя.

Ответ:

а) на 100%

б) на 700%

Объяснение:

s1 = 6a = 100%

s2 = 6*(2a) = 12a = x% = 200%

s2 - s1 = 200 - 100 = 100%

v1 = a³ = 100%

v2 = (2a)³ = 8a³= х% = 800%

v2 - v1 = 800 - 100 = 700%