(ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПЖ МНЕ ОЧЕНЬ НАДО ДАЮ 34 БАЛОВ) внутрішній кут правильного многокутника дорівнює

144° знайдіть 1)кількість сторін многокутника 2)сторону многокутника якщо його периметр дорівнює 80 см

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Полина.

Ответ:

10 ст, 8 см

Объяснение:

1) зовн  кут = 180-144 = 36

зовн  = центр

2) 360/36 = 10 - сторін

3)80 /10 = 8 см