Сторони прямокутника 16 см и 8 см. Знайдіть його периметр та площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Пушилина Вера.

Відповідь:

P=(16+8)*2=48 (cm)

S=16*8=128 (cm2)

Пояснення

Отвечает Колибабина Полина.

Відповідь:

периметр-48     площа-128

Пояснення:

У прямокутнику дві сторони однакові. Отже одна сторона 16 і друга 16. Так і 8.

Щоб знайти периметр треба додати всі сторони. Отже 16+16+8+8=48

Щоб знайти площу треба одну сторону помножити на іншу. Отже 16*8=128