До кола з центром О проведено дві перпендикулярні дотичні СА і СВ радіус кола дорівнює 5

см.Знайдіть СА і СВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Влад.

Ответ:

ОД-перпендикуляр в точку дотику=радіус кола, кут СОД=60, трикутник СОД прямокутний, кут С=90-60=30, СО-гіпотенуза=16, тоді ОД=1/2СО=16/2=8, як катет який лежит проти кута 30.

Объяснение: