Знайдіть кількість сторін правильного многокутника, сума внутрішніх кутів якого дорівнює 12600


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Лиза.

Ответ:

Сума всіх внутрішніх кутів правильного многокутника становить (n-2)·180°, де n — кількість сторін.

180°·(n-2)=12600°

180n-360=12600

180n=12600+360=12960

n=12960/180=72 сторін