Знайдіть площу сектора круга радіуса 12 см, якщо відповідний йому центральний кут дорівнює 60

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Тимофей.

Ответ:

Площа сектора круга радіуса 12 см дорівнює 24π см²

Объяснение:

Знайдіть площу сектора круга радіуса 12 см, якщо відповідний йому центральний кут дорівнює 60°

  • Сектор круга - частина круга, обмежена дугою та двома радіусами, що з'єднують кінці дуги з центром круга.

Формула для обчислення площі кругового сектора:

\boxed {S=\frac{\pi R^{2} \alpha }{360^\circ} }

де α - градусна міра відповідного центрального кута.

  • Центральним кутом називають кут з вершиною у центрі кола.

За умовою: R = ОВ = ОА = 12 см, α = ∠АОВ = 60°, тоді:

S=\dfrac{\pi 12^{2}\cdot60^\circ }{360^\circ} =\dfrac{144\pi }{6} =24\pi  см²

#SPJ5