Знайдіть кути трикутника якщо вони відносяться 3:7:5Срочно!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванчиков Миша.

Ответ: 36° , 84° , 60°

Объяснение:

3х _ 1 кут

7х_ 2 кут

5х_ 3 кут

3х+5х+7х =180

15х =180

Х=12

3х= 3×12=36 ° _ 1 кут

7х=7×12=84 ° _ 2 кут

5х=5×12=60 ° _ 3 кут