Площа трапеції дорівнює 24 см2, а одна з вї основ дорівнює 5 см висота трапеції - 4 см. Знайдіть

другу основу трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Хачкинаян Михаил.

Ответ:

формула площади трапеции s=a+b/2*h

Объяснение:

24=5+x/2*4

x=7

вторая высота равна 7 см.

Отвечает Хомко Юра.

Ответ:

7 cm

Объяснение:

24=(5+x)/2*4<=>

<=>24=(5+x)*2<=>

<=>24=10+2x<=>

<=>-2x=10-24<=>

<=>-2x=-14<=>

<=>x=7