У рівнобічній трапеції кут при основі дорівнює 45 градусів а висота дорівнює менший основі .Знайти

площу трапеції її якщо її більша основа 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:AD=12 см,BH=BC,AB=CD,<A=45°

Знайти:S-?

AD=BC+2AH

S=(AD+BC):2*BH

<ABH=<A=45°,BH=AH=BC

BC - x,

AD=x+2x

12=3x

x=12÷3

x=4 см - BC та BH

S=(12+4)÷2×4=32 см²