Площа трикутника дорівнює 45 см 2 , а одна з його сторін – 18 см. Знайдіть висоту трикутника,

проведену до цієї сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулигина Алёна.

Ответ:

5 см

Объяснение:

S=ah/2

45=18h/2 | *2

90=18h

h=90/18=5(см)