Дуже потрібна ваша допомога!!!! Друзі допоможіть!!!!! Знайти площу трикутника зі сторонами

АВ=4см,АС=5см,ВС=√17см. Дуже чекаю на вашу допомогу!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Онешко Михаил.

Ответ:

Объяснение:

Маємо трикутник АВС , АВ=4 , АС=5 ВС=√17    Площа трикутника дорівнює основі(АС) * на 1/2 її висоти , тому проведемо з вершиниВ висоту h до основи АС , позначимо місце перетину точкою К .АК буде Х, тоді КС=5-Х ,    h²=АВ²-АК²   , а також з трикутника ВКС h²=ВС²-КС²

 АВ²-Х²=ВС²-(5-Х)²=4²-Х²=(√17)²-(5-Х)²=16-Х²=17-25+10Х-Х²   скоротимо і отримаємо  -10Х=-24   х=2,4(см)  маючи Х(АК) знайдемо  висоту h² =16-5.76=10.24  h=√10.24          тоді S=1/2 5*√10,24