Відріз матерії має форму рівнобічної трапеції, основи якої дорівнюють 2 м і 0,8 м, а бічна сторона

— 1 м. Знайти її площу.

Ответы на вопрос

Отвечает Панчук Влад.

Ответ:

Объяснение:

AD= 2 м,BC= 0,8 м,AB=CD=1 м

S - ?

Проведем висоту ВН.

AH=(AD-BC):2=(2-0,8):2=0,6 м

За теоремою Піфагора знайдем ВН:

BH=√1²-0,6²=√1-0,36=√0,64=0,8 м

S=(AD+BC)/2  × BH=(2+0,8)/2 × 0,8 =1,12 м²