Рівнобедрена трапеція, бічні сторони та менша оснва якої дорівнюють по 5 см, обертається навколо

більшох основи, зайдіть площу поверхні утвореного тіла, якщо висота трапеції дорівнює 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Яшин Никита.

Ответ:

BC=CD=BD=45/3=15.

AB+BC+AC=40, AB+AC=40-BC= 40-15=25. AB=AC=25/2=12,5

Объяснение:  

радиус равен 1/2 стороны квадрата. сторона равна

по теореме пифагора