площа трикутника 24см квадратних, а одна з його висот 8 см. Знайдіть сторону трикутника , до якої

проведена ця висота.​

Ответы на вопрос

Отвечает Масленикова Анастасия.

Ответ:

3 cм

Объяснение:

S=24 см

h=8 см

a-?

S=h×a, звідки а=S÷h

a=24÷8=3 (см)

де а-сторона

P.S Площа трикутника рівна довжині сторони помноженій на висоту опущену на цю сторону. (на замітку)

Отвечает Горун Софія.

Ответ:

3 см

Объяснение:

S=ab, тому а=S:b a=24:8=3cм