Сторона трикутника дорівнює 16 см, а висота, проведена до неї, - 3,5 см. Знайдіть площу трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Дмитрий.

Ответ:

28

Объяснение:

Площа трикутника дорівнює половині добутку основи на висоту, звідси S = 1/2х16х3,5 = 56/2  = 28