Обчисліть площу трикутника , дві сторони якого дорівнюють 4 см і 3 см, а кут між ними - 60 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Губин Степан.

Ответ:

Объяснение:

S=1/2 absin60°=1/2×4×3×√3/2=3√3 см²