Обчислити довжину вектора C вектор =2а вектор -4b вектор , а вектор (-4;4),b вектор (-1;3)

Дякую❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Творонович Настя.

\vec a(-4;4),\vec b(-1;3)\\\\\vec c=2\vec a-4\vec b=\\=(2\cdot (-4)-4\cdot (-1);2\cdot 4-4\cdot 3)=\\=(-4;-4)

Ответ: (-4;-4).