Висота паралелограма, опущена з вершини тупого кута, дорівнює 6 см і ділить протилежну сторону на 2

см і 8 см. Знайти площу цього паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Колодезных Виктория.

Ответ:

60 см^2

Объяснение:

Площа паралелограму дорiвнюэ добутку висоти на довжину сторони, на яку ця высота опущена: S = a*h, де a - сторона, h - висота.

За умовою h = 6 (см) , a = 2 + 8 = 10 (см), тодi S = 10*6 = 60 (см^2)