знайти площу палалелограма одна із сторін якого дорівнює 7 см а висота проведина до цієї сторони

6см​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьевских Глеб.

Площа паралелограма

S = а * h

де а - сторона паралелограма

h - висота, проведена до цієї сторони

S = 6*7=42 (см²)

Відповідь: площа паралелограма 42 см².