Якщо лінійні виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 2см 4см і 5 см то його діагональ дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Кулакова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Діагональ основи за теоремою Піфагора:

d=√a²+b²=√2²+4²=√4+16=√20 =2√5 см

Діагональ прямокутного паралелепіпеда за теоремою Піфагора:

D=√h²+d²=√5²+(2√5)²=√25+20=√45=3√5 см