Знайдіть значення х що відповідає значенню у=0 для лінійного рівняння 7х+18у=28​


Ответы на вопрос

Отвечает Шикалова Василиса.

Ответ:

4

Объяснение:

если y=0

то 18*0=0

7*x=28

28/7=4