Нүкте шеңберді 3:7 қатынасында 2 бөлікке бөледі. үлкен жобаның градустық өлшемін табыныз​


Ответы на вопрос

Отвечает Дзугутова Марина.

Объяснение:

3х+7х=360°

10х=360°

х=360/10=360°

3×36+7×36=360°

108°+252°=360°

үлкен доғаның градустық өлшемі 252°