Тең бүйірлі трапецияның үлкен бұрышының төбесінен түсірілген биіктік оның үлкен табанын ұзындықтары

3,5 дм және 8,5 дм кесінділерге бөледі . Трапецияның орта сызығын табыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Кормачёв Никита.
Егер екінші үлкен бұрыштан екінші биіктікті түсірсек тік 4бұрыш шығады сонда кіші табаны 8,5-3,5=5 болады
8,5+3,3=12
(12+5)/2=8,5
жауап: 8,5