Үшбұрыштың сыртқы бұрышы туралы теореманы қолданып, төмендегі үшбұрыштың CBV сыртқы бұрышының

градустық өлшемін анықтаңыз.

Ответы на вопрос

Отвечает Лащенков Саша.
9х-2+40=20х+5
9х-20х=5+2-40
-11х=-33
Х=3
25+115+40=180