Знайти площу трапеції, основи якої дорівнюють 8 см і 14 см, а діагональ довжиною 8√3 см утворює з

більшою основою кут 30. Срочно !

Ответы на вопрос

Отвечает Strebanyov Daniil.

Ответ:

44\sqrt{3\\

Объяснение:

трапеция ABCD

BC = 8; AD=14

SΔcad = 1/2 * 8\sqrt{3} *14 *Sin 30°

∠CAD = ∠ACB т.к. накрест лежащие

SΔcab = 1/2 * 8\sqrt{3} *8 *Sin 30°

S abcd = SΔcab + SΔcad = 44\sqrt{3}