5×4-16÷4 өрнекті соңғы орындалатын амал таңбасымен және нәтидесімен баиланыстырып сыз


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5×4-16÷4 =20-4=16