Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 см і 10 см. Знайдіть його площу. И решения пожалуйста

A: 60 см2 Б: 30 см2 В: 20 см2 Г: 15 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Загреба София.

Ответ:Б

Объяснение:S=ab/2=6*10/2=60/2=30

ab-катети прямокутного трикутника