Основи трапеції дорівнюють 5 см 3 см. Знайдіть висоту трапеції, якщо і площа дорівнює 40 см2 даю.

Даю 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Карась Андрей.

Объяснение:

S=a+b÷2×h

40=4×h

H=40÷4

H=10cм