Срочно Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника, якщо один щ них на 18° більший ща інший


Ответы на вопрос

Отвечает Трифанова Марианна.

Позначимо перший кут x, тоді другий кут буде x + 18. Оскільки сума гострих кутів прямокутного тркутника 90°, маємо рівняння:

x + x + 18 = 90°

2x + 18 = 90°

2x = 72°

x = 36° - Перший кут

36° + 18° = 54° -  Другий кут

Отвечает Намдакова Адиса.

Ответ:

36°;54°

Объяснение:

x+x+18+90=180

2X=72

x_{1}=36°

x_{2}=36+18=54°