Знайдіть основу рівнобедреного трикутника, якщо медіана проведена до основи дорівнює 8 см, а

площа – 24 см2 .

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лиза.

Ответ:

6 cm

Объяснение:

Оскільки  медіана проведена до  основи, то вона є висотою (власт. рівнобедреного трикутника)

S = 1/2 a*h_{a}

24 = 1/2 * a*8

24 = a*4

a=6 cm