Дві сторони трикутника дорівнюють 3 см і 16 см, а кут між ними 60°.знайдіть плрщу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Алёна.

Ответ:

20,7 см кв или 12\sqrt{3}

Объяснение:

Дано

сторона a=3 см

сторона b=16 см

угол между ними C=60°

Найти S-?

S=1/2ab sinC=1/2*3*16*sin 60≈24*0,866=20,7 см кв

или же, если брать sin 60 как \sqrt{3}  / 2 тогда  24*\sqrt{3} /2 = 12\sqrt{3}

Отвечает Кудашкина Мария.

Відповідь:

Пояснення:

a=3 см - одна сторона трикутника

b=16 см - друга сторона трикутника

\alpha  =60° - кут між сторонами

S=\frac{1}{2} absin\alpha - формула для обчислення площі трикутника

S=\frac{1}{2} absin\alpha=\frac{1}{2} *3*16*sin 60°=

=\frac{1}{2} *3*16*\frac{\sqrt{3} }{2} =\frac{1*3*16*\sqrt{3} }{2*2} =\frac{48\sqrt{3} }{4} =12\sqrt{3} см²