Есть 500 шариков с диаметром 6мм. Какого размера нужна коробочка для их хранения? Нужно умножить

6*500=3000мм:10=300см а что дальше? В общем подскажите

Ответы на вопрос

Отвечает Костромитинова София.

Ответ:

Объяснение:

варіантів безліч і розмірів коробок для зберігання теж буде багато., роздивимося один із варіантів: вважаємо , що ми будемо зберігати кульки в квадратній коробці , в якій можна покласти кульки шарами, нехай буде  в 5 шарів, тоді в першому шарі буде 100 кульок , в другому  теж 100 і так далі.  Щоб розмістити 100 кульок, а це 10х10 в один шар, треба 10*6(мм)=60 мм вертикально і 10*6=60мм горизонтально, тобто для основи треба розмір квадрата 60х60 мм, і нам треба покласти кульки вгору в 5 шарів ,і висота тоді коробки буде 5*6=30 мм.

 Ось така невеличка коробочка з розмірами 60х60х30  і там можна покласти 500 кульок.   Для руськомовних перекладаю: шар-єто слой , кулька -єто шарик.

 Легко можна створити прямокутню коробку , складніше ромбовидну і коробку у вигляді паралелограма, але нас про це не запитують.