ПОМОГИТЕ разность между образующей конуса и его высотой равна 4см а угол между ними равен

60.Вычислите обьем конуса

Ответы на вопрос

Отвечает Кристя Никита.

Ответ:

128π (см³)

Объяснение:

Нехай висота конуса дорівнює х, тоді твірна дорівнює х+4 кут між ними 60°

cos60°=x/(x+4)=1/2

x+4=2x

x=4

отже висота дорінює h=х=4 і твірна І=х+4=4+4=8

за т. Піфагора

R²=l²-h² =64-16=48

тепер знайдемо об'єм конуса

V=(2πR²H)/3=(2*48*4*π)/3=128π(см)³