Площа круга 400п см квадратних .знайти його діаметр


Ответы на вопрос

Отвечает Жеменей Ырысбек.

Ответ:

40 см

Объяснение:

S = \pi R^2 = \pi \left( \dfrac{D}{2} \right)^2 = \dfrac{\pi D^2}{4} = 400 \pi \Rightarrow D^2 = 1600 \Rightarrow D = \sqrt{1600} = 40