Параллелограмның екі бұрышының айырмасы: 1) 40°; 2) 80°; 3) 120° деп алып, оның бұрыштарын

табыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шимарёва Надя.

Ответ:

1) x+x+40=180

2x+40=180

2x=140

X=70

70+40=110

110 70 110 70

2) x+x+80=180

2x+80=180

2x=100

X=50

50+80=130

130 50 130 50

3)x+x+120=180

2x+120=180

2x=60

X=30

30+120=150

150 30 150 30