Знайдіть периметр паралелограма, у якого одна сторона дорівнює 26 см, а інша - на 14 см менша. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Русинов Максим.

Ответ:

Дано: ABCD - паралелограм. АВ= 26 см.

Знайти: P(ABCD)

Розв'язання:

ВС = АВ - 14 = 26 - 14 = 12 см.

P(ABCD) = (26 + 12)=76 см квадратних.

Відповідь. 76см^2