довжина однієї сторони прямокутника дорівнює 4 см, а друга сторона втричі більше. чому дорівнює

площа цього прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Любовь.

Ответ:

4 * 3 = 12 - довжина

4 * 12 = 48 - площа

(см)

Объяснение:

.

Отвечает Пономарев Ваня.

Объяснение:

1) 4×2=8(см)-друга сторона прямокутника.

2)4×8=32(см)-площа