дві сторони трикутника довжиною 6 і 8 см утворюють кут 30. зайдіть висоту цього трикутника, яка

проведена до сторони довжиною 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Троц Ника.

Высота как катет против угла 30 градусов равна половине гипотенузы.

Это 6/2 = 3 см.

Тогда S = (1/2)*3*8 = 12 см^2.