СРОЧНО!!! Сума внутрішніх кутів трикутника та одного з його зовнішніх кутів дорівнює 230°.

Визначте кути трикутника, якщо різниця його кутів, не суміжних із вибраним зовнішнім, дорівнює 10°​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Полина.

Ответ:

Кут 1 = 20

кут 2 =30

кут3 = 130

Объяснение:

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх не суміжних з зовнішнім отже складаємо систему рівняннь оскільки в задачі дана умова що різниця цих же кутів = 10

х+у = 50

х-у =10

Розвяжемо систему і отримаємо два кути, третій знайдемо 180 - суму двох інших

180- 50 = 130