Знайдіть координати середини відрізка АВ,якщоA(-6;3),B(2;-3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

х=(-6+2)/2=-4/2=-2

у=(3-3)/2=0

Ответ (-2;0)