Дано абсд паралелограм,кут А +кут Б +кут С =260 Знайти всі кути


Ответы на вопрос

Отвечает Айаған Арайлым.

Ответ:

кут D=кут С=100 градусів

кут A=кут С=80 градусів

Объяснение:

сума всіх кутів паралелограма 360 градусів,

протилежні кути паралелограма рівні

кут D=кут С=360-(кут А +кут Б +кут С)=360-260=100

кут A=кут С=180-100=80

Отвечает Куляба Богдан.

Объяснение:

ответ 80 наверно спасибо