Оброблений кристал кам’яної солі,має форму прямої чотирикутної призми,основою якої є ромб,діагоналі

ромба 5см і 12см,бічне ребро призми=6 см.Знайти об’єм кристала.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкина Екатерина.

Ответ:

180см³ объем призмы.

Объяснение:

Дано

Призма

Основание ромб

d1=5см диагональ ромба.

d2=12 см диагональ ромба

h=6 см высота призмы

V=?

Решение

Sосн=d1*d2/2=5*12/2=30см² площадь ромба.

V=Sосн*h=30*6=180см³ объем призмы