Оброблений кристал кам'яної солі має форму прямої чотирикутної призми, основою якої є ромб.

Діагоналі ромба 5 см і 12 см Бічне ребро 6 см. Знайти об'єм призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Югай Юрий.

Ответ:

180см³

Объяснение:

Sосн=1/2*d1*d2=1/2*5*12=30см².

V=Sосн*h=30*6=180см³