Основою прямої призми є рівнобедрений трикутник з основою 8см і бічною сторонною 5см. Бічне ребро

призми дорівнює 10см. Обчислити площу бічної поверхні призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркедантова Ангелина.

Ответ:

Sбіч=180см²

Объяснение:

Росн=2*5+8=10+8=18см

Sбіч=Росн*Н=18*10=180см²