У прямокутнику ABCD діагоналі перетинаються в точ- ці 0, AB = 8 см, AC = 14 см. Знайдіть периметр

трикутни-ка COD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Орипова Кристина.

За власт-тю трик-ка паралельні сторони однакові, отже ав=сd

За власт-тю трик-ка діагоналі рівні і діляться рівно при перетині, отже ос=оd=ac/2=14/2=7см

Р=7+7+8=22см